DeadlyMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DeadlyMu

Dedicated server season 4 episode 2 , daily uprading for items , webshop , website and forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Problema Conect

In jos 
5 participanți

Aveti si voi probleme la conectare
Da
Problema Conect Vote_lcap100%Problema Conect Vote_rcap
 100% [ 8 ]
Nu
Problema Conect Vote_lcap0%Problema Conect Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 8
 

AutorMesaj
Cipriot
Spammer
Spammer
Cipriot


Numarul mesajelor : 29
Points : 27724
Reputation : 0
Data de inscriere : 24/07/2009
Varsta : 32
Localizare : TM

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:54 pm

Am observat ca se intampla sa dau resetul de pe site si cand intru inapoi , bag pass si acc , dau enter si se blocheaza ca si cum trebe sa astepti pana se conecteaza , odata l-am lasat si 20 de min dar nimic , daca era de la lag presupun ca intra dupa 5 min dar cred ca este altceva.
Am mai vorbit cu cativa despre aceasta problema pe mess si uni dintre ei mi-au confirmato
Gedo sau Coty puteti sa supravegheati serverul mai bine si sa vedeti care este problema , poate da eroare undeva sau se restarteaza serverul.

De obicei cand patesc asa ceva ii doar cand dau Select server sau switch character sa intru pe altul sau sa dau rr si atunci se blocheaza.
Presupun ca se blocheaza Join Serverul deoarece numarul jucatoriilor scade treptat cand se intampla asa ceva , cand da cineva sw atunci nu mai intra vreo 2 - 20 min pe serv . In unele cazuri isi revine repede dar in altele cand vrei sa faci un nr de rr pana la o ora si vezi ca se blocheaza iti pierzi tot chefu sa mai intri iar pe server mai incolo

Am pus sa se poate vota sa vad cat de multi au problema asta

Eu cel putin in ultimele cateva zile am stat foarte mult pe server si am patzito cam de vreo 20 de ori

Am pus aceasta problema pentru ca si in dimineata asta nu am reusit sa ma conectez si de obicei erau 15 jucatori on pe serv si acuma am vazut numa 3
Problema asta poate fi una din cauzele pentru care nu sunt asa multi jucatori pe server
Sus In jos
Augustyn
Spammer
Spammer
Augustyn


Numarul mesajelor : 2
Points : 27497
Reputation : 0
Data de inscriere : 30/08/2009
Problema Conect 2q07zx1

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:07 pm

sincer sa fiu am aceasi problema ...serverul numai merge de pe la 2 dimineatza...incepuse sa imi placa....pacat ca sa blocat...oricum nu stiu daca va da cineva restart la server astazi...we will see about that
Sus In jos
Serenity
GameMaster
GameMaster
Serenity


Numarul mesajelor : 124
Points : 27824
Reputation : 3
Data de inscriere : 27/07/2009
Varsta : 37
Localizare : Craiova

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:11 pm

o sa se dea restart la el si nu cred ca se poate face ceva in legatura cu problema asta..toate serverele de sezon 4 o au....si stati linistiti gedox stie de ea si s'a interesat de cum o poate rezolva dar ink nu a gasit o solutie
Sus In jos
Ad3L1n4
Profesionist
Profesionist
Ad3L1n4


Numarul mesajelor : 211
Points : 27885
Reputation : 4
Data de inscriere : 30/07/2009

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 4:58 pm

mda...aceeasi problema o am si eu..sper doar k nu da rr la db Very Happy
Sus In jos
Augustyn
Spammer
Spammer
Augustyn


Numarul mesajelor : 2
Points : 27497
Reputation : 0
Data de inscriere : 30/08/2009
Problema Conect 2q07zx1

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 5:23 pm

ce ai de pierdut..o iei de la inceput :p
Sus In jos
Ad3L1n4
Profesionist
Profesionist
Ad3L1n4


Numarul mesajelor : 211
Points : 27885
Reputation : 4
Data de inscriere : 30/07/2009

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 5:25 pm

SV NU A AVUT NIMIC ... coty a fost plecat iar sv a fost stins...asta a fost singura problema..nici vorba de rr db :X
Sus In jos
Cipriot
Spammer
Spammer
Cipriot


Numarul mesajelor : 29
Points : 27724
Reputation : 0
Data de inscriere : 24/07/2009
Varsta : 32
Localizare : TM

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 6:05 pm

daca severul era stins nu puteai sa-ti bagi nici macar passu si acc deci ii altceva din server care tot pica din cand in cand
Sus In jos
gedox
ADMIN
ADMIN
gedox


Numarul mesajelor : 292
Points : 29264
Reputation : 44
Data de inscriere : 07/07/2009
Varsta : 30
Localizare : In Mijlocu vostru !
Problema Conect 123myy8

Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 7:07 pm

nu se da rr , si am o solutie temporara
Sus In jos
http://deadlymu.no-ip.org
Continut sponsorizat





Problema Conect Empty
MesajSubiect: Re: Problema Conect   Problema Conect Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema Conect
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema cu joku....
» again problema cu joku:((
» PROBLEMA AMRE HELP PLZ!
» o mica problema
» problema cu punctele de la WebShop

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DeadlyMu :: Server :: Problems-
Mergi direct la: