DeadlyMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DeadlyMu

Dedicated server season 4 episode 2 , daily uprading for items , webshop , website and forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 again problema cu joku:((

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
SebySeby
Spammer
Spammer
SebySeby


Numarul mesajelor : 25
Points : 27595
Reputation : 1
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Calarasi
again problema cu joku:(( 312wdx0

again problema cu joku:(( Empty
MesajSubiect: again problema cu joku:((   again problema cu joku:(( Icon_minitimeJoi Aug 20, 2009 9:40 pm

Bun o sa trec direct la soobect:
mam jucat bun am dat un rr mam mai jucat apoi mam dus santa town cu un prieten
aici miam cumparat mai de toate dp care am vurt sa dau un switch si sa intru iar pentru k numai mergea sa cumpar........si aici sa blocat...................astept..astept...astept cat naiba sa mai astept lam inchis apoi lam deschis am scirs parola si am dat enter..........aici iara astept astept astept X(~ cat naiba sa mai astept am fakut asta de vreo 5 ori si am renuntat....stie cienva dc face asa? plz!

Astept un rapsuns cine ma paote ajuta va rog mult!Sad( horseshit bown

Am rezolvat trebuia sa fac o pauza cre.d.. closed Very Happy:D
Sus In jos
Cipriot
Spammer
Spammer
Cipriot


Numarul mesajelor : 29
Points : 27724
Reputation : 0
Data de inscriere : 24/07/2009
Varsta : 32
Localizare : TM

again problema cu joku:(( Empty
MesajSubiect: Re: again problema cu joku:((   again problema cu joku:(( Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 4:39 am

mda se intampla sa stiu eu
problema vine de la servere ....
gedo so dus afara si o lasat serverul sa mearga dar cand ai server de mu trebe sa ai grija de el din cand in cand si sa nu il scapi din ochi prea multe ore ca se mai intampla sa pice netu o secunda si ii de ajuns secunda aia cat sa se blocheze ceva in sever si sa nu mai putem intra

S-o mai intamplat asa ceva si mai demult dar na nu stiu ce sa mai zic ca nare rost sa ii dau idei ca nu asculta deloc

Am vazut ca ai zis ca o trebuit sa astepti un pic dar nu imi merge mie acuma si ce sa astept ca nu imi mai merge de la 4 dupamasa
Sus In jos
gedox
ADMIN
ADMIN
gedox


Numarul mesajelor : 292
Points : 29264
Reputation : 44
Data de inscriere : 07/07/2009
Varsta : 30
Localizare : In Mijlocu vostru !
again problema cu joku:(( 123myy8

again problema cu joku:(( Empty
MesajSubiect: Re: again problema cu joku:((   again problema cu joku:(( Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 4:55 am

baieti , vati gandit ca este si un warp menu pe website ? in caz de blocked sau ceva de genu , ii dati move , si daca va deranjeaza ca il administrez yo , bun transfer serveru pe alt host , 24/24 si scapati de mine daca asa vreti.
Sus In jos
http://deadlymu.no-ip.org
Cipriot
Spammer
Spammer
Cipriot


Numarul mesajelor : 29
Points : 27724
Reputation : 0
Data de inscriere : 24/07/2009
Varsta : 32
Localizare : TM

again problema cu joku:(( Empty
MesajSubiect: Re: again problema cu joku:((   again problema cu joku:(( Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 1:43 pm

Man nu intelege gresit dar lasi prea mult timp serverul nesupravegheat si se mai intampla sa pice cv si mie nu mi-o mers sa intru pe cont ieri ,
dupa vreo ora dupa ce ai plecat u afara nu mi-o mai mers deloc sa intru si am vzt si pe site ca toti mai putini erau pe serv .. de la 9 o ajuns la 2 useri conectati
Sus In jos
gedox
ADMIN
ADMIN
gedox


Numarul mesajelor : 292
Points : 29264
Reputation : 44
Data de inscriere : 07/07/2009
Varsta : 30
Localizare : In Mijlocu vostru !
again problema cu joku:(( 123myy8

again problema cu joku:(( Empty
MesajSubiect: Re: again problema cu joku:((   again problema cu joku:(( Icon_minitimeVin Aug 21, 2009 3:35 pm

e nu mai conteaza ca schimb eu hostu si prietenu meu il va tine 24/24 ,
Sus In jos
http://deadlymu.no-ip.org
Continut sponsorizat





again problema cu joku:(( Empty
MesajSubiect: Re: again problema cu joku:((   again problema cu joku:(( Icon_minitime

Sus In jos
 
again problema cu joku:((
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema cu joku....
» Problema Conect
» PROBLEMA AMRE HELP PLZ!
» o mica problema
» problema cu punctele de la WebShop

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DeadlyMu :: Server :: Problems-
Mergi direct la: