DeadlyMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DeadlyMu

Dedicated server season 4 episode 2 , daily uprading for items , webshop , website and forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 pk arena la spot

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
vineri13
Spammer
Spammer



Numarul mesajelor : 4
Points : 27531
Reputation : 0
Data de inscriere : 25/08/2009
pk arena la spot 123myy8

pk arena la spot Empty
MesajSubiect: pk arena la spot   pk arena la spot Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 1:55 am

m-am saturat sa tot vina cate un smecher sa faca pk ca are el chef sa stea singur...s-a potolit warriorhun acum a inceput KillerBM....am facut si eu un print...sa nu mai zic si la invazie ce pk la greu face...si nu numai mie...rog si eu daca binevoieste un admin sa-l potoleasca asa cum l-au potolit si pe warriorhun...nu stiu ce i-au facut dar acum e baiat de treaba...sper ca si killerBM sa faca la fel

pk arena la spot Screen15


Ultima editare efectuata de catre vineri13 in Mar Aug 25, 2009 1:57 am, editata de 1 ori (Motiv : o mica greseala)
Sus In jos
vineri13
Spammer
Spammer



Numarul mesajelor : 4
Points : 27531
Reputation : 0
Data de inscriere : 25/08/2009
pk arena la spot 123myy8

pk arena la spot Empty
MesajSubiect: Re: pk arena la spot   pk arena la spot Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 1:59 am

daca printul nu e clar...pot oricand face altul...sunt sigur ca-l intalnesc si acelasi lucru se va intampla
Sus In jos
darkace
Spammer
Spammer



Numarul mesajelor : 23
Points : 27565
Reputation : 0
Data de inscriere : 24/08/2009
pk arena la spot 125gs8w

pk arena la spot Empty
MesajSubiect: Re: pk arena la spot   pk arena la spot Icon_minitimeMar Aug 25, 2009 2:03 am

pai si eu am deschis un topic sub tine cu acelas subiect !!! inca nu am primit nici un raspuns ... sper sa ia ban cat mai repede !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





pk arena la spot Empty
MesajSubiect: Re: pk arena la spot   pk arena la spot Icon_minitime

Sus In jos
 
pk arena la spot
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pk spot arena
» pk on spot in arena
» pk and ks spot arena
» PK la spot
» Propune un spot

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DeadlyMu :: Server :: Problems-
Mergi direct la: