DeadlyMu
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DeadlyMu

Dedicated server season 4 episode 2 , daily uprading for items , webshop , website and forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sugeste de event :p..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CesS
Spammer
Spammer
CesS


Numarul mesajelor : 16
Points : 27706
Reputation : 0
Data de inscriere : 27/07/2009

Sugeste de event :p.. Empty
MesajSubiect: Sugeste de event :p..   Sugeste de event :p.. Icon_minitimeSam Aug 01, 2009 12:50 am

Stiu un event mai vechi care poate fi combinat in multe feluri :p...Acest event se numeste FAZAN Razz...Aceste este o finala Razz deaoarece o sa fim prea multi o sa se faca o serie de 2 eventuri si fazan fiind ultimul...Putem face Find 3 admini a cate 3 jucatori la fiecare si sunt 9 si mai avem nevoie de 3 sa fim 6 vs 6 si putem face un pk event .... Odata facute echipele Wink ne teleportam intro harta si facem 2 echipe si incepe cu carte un jucator din stanga unu din dreapta si tot asa pana nu mai raman nici 1 Razz.... Ultimi 3 care au rezistat vor primi premi :p...
Sus In jos
pinoy333
Incepator
Incepator
pinoy333


Numarul mesajelor : 53
Points : 27654
Reputation : 3
Data de inscriere : 11/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Lorencia :X

Sugeste de event :p.. Empty
MesajSubiect: Re: Sugeste de event :p..   Sugeste de event :p.. Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 2:02 am

interesant dar o sa dureze cam mult adik ba merem acolo ...ba dincolo ....ba ne teleportam !!! cool
Sus In jos
 
Sugeste de event :p..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» New Event
» King event
» Mision EvenT...
» Animal Pk event...
» KING EVENT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DeadlyMu :: Free Place :: Sugestions-
Mergi direct la: